Jei turite papildomų klausimų

Susisiekite su mumis telefonu:

+370 5 249 17 30

arba elektroniniu paštu:

info@metlife.lt

MetLife Lenkijoje

Sveiki atvykę į MetLife

MetLife TUnZiR S.A. gyvybės draudimo kompanija buvo įkurta 1990 metais kaip pirmoji gyvybės draudimo užsienio kapitalo kompanija Lenkijoje. MetLife TUnZiR S.A. siūlo platų  draudimo produktų pasirinkimą: gyvybės draudimą, investicinį gyvybės draudimą, nelaimingų atsitikimų ir ligų draudimą (kaip priedą prie gyvybės draudimo sutarties).

Kompanija valdo apie 9 milijardus Lenkijos zlotų vertės turtą, o jos veiklos finansiniai rodikliai kasmet vienareikšmiškai rodo stabilų augimą.

MetLife TUnZiR S.A. turi 21,490,000.00 PLN pilnai apmokėtą įstatinį kapitalą.

MetLife TUnZiR S.A. yra pripažinta finansinių reitingų kūrėjų Lenkijoje ir daugelį metų užima juose aukščiausias pozicijas. Daugiausia apdovanojimų buvo suteikta kompanijai už jos aukščiausią efektyvumo lygį finansų sektoriuje, kuris jau 11 kartų pripažintas Lenkijos Mokslų akademijos Ekonomikos mokslų instituto ekspertų. Šie vertingi apdovanojimai yra mūsų klientų pripažinimo ir pasitikėjimo įrodymas ir skatina suteikti mūsų klientams aukščiausios kokybės standartus.

Nuo 2015 m. kovo 1 d. MetLife TUNZIR S.A., pagal Europos Sąjungos sutartį dėl paslaugų teikimo laisvės, savo portfelį ir susijusias klientų aptarnavimo operacijas iš Lietuvoje ir Latvijoje esančių filialų perkels į Lenkiją. Tuo pačiu metu pradės savanorišką Lietuvoje ir Latvijoje esančių filialų likvidavimo procesą. 

 

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie MetLife, aplankykite www.metlife.com