Mūsų klientų istorijos

Mes žinome, jog nėra paprasta identifikuoti produktus, kurie Jums tiktų labiausiai, įvertinant Jūsų biudžetą ir aplinkybes. Taigi, šioje skiltyje mes pristatome keleto klientų, kuriems kaip Jums yra svarbūs draudimo ar taupymo sprendimai, istorijas. Jeigu galite save sutapatinti su jais, mes turime atsakymus Jums.

Jei svajojate apie nuostabų pensijinį amžių, puošnias vestuves, įspūdingas atostogas ar šeimos kūrimą, žinokite, kad Jūs niekada nesate per jaunas pradėti taupyti svajonių išpildymui jau dabar. Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, mes galime padėti suplanuoti tai jau dabar.

 • Sukaupkite savo pensiją

  Sukaupkite savo pensiją

  Sulaukę pensinio amžiaus, Vidmantas ir Indrė nori gyventi aktyvų gyvenimo būdą.

   

  Sveiki, mano vardas Vidmantas. Esu vedęs, turiu žmoną Indrę ir du paauglius vaikus. Mūsų šeima gyvena dideliame name Kauno užmiestyje.

 • Sukaupkite savo vaikų išsilavinimui

  Sukaupkite savo vaikų išsilavinimui

  Jūratė ir Juozas nori jau dabar pradėti kaupti lėšas savo keturmečio sūnaus išsilavinimui.

   

  Sveiki, mano vardas Jūratė. Kartu su savo vyru Juozu ir keturmečiu sūnumi Dariumi neseniai grįžau į Lietuvą iš Didžiosios Britanijos. Matau, kad Darius yra labai protingas vaikas,  todėl norėtųsi suteikti jam kaip galima daugiau galimybių mokytis.

 • Sukaupkite savo ateičiai

  Sukaupkite savo ateičiai

  Šarūnas ketina vesti ir nori kaupti lėšas savo būsimai šeimai.

   

  Sveiki, esu Šarūnas. Gyvenu Klaipėdoje, o kitą vasarą ketinu vesti. Baigęs studijas ir įgijęs kvalifikacinį laipsnį, pradėjau dirbti didelėje statybos bendrovėje, kur įgyvendinau tikrai labai įdomius projektus, kurių dėka vėliau buvau paaukštintas pareigose.

 • Sukaupkite savo vaiko ateičiai

  Sukaupkite savo vaiko ateičiai

  Gintarė su savo vyru norėtų jau dabar pradėti kaupti lėšas tam, kad galėtų savo vaikui duoti viską, kas gyvenime geriausia.

   

  Mes gyvename Šiauliuose, gražiame dviejų kambarių bute, kurį įsigijome pernai. Mudu su vyru gauname pakankamai geras pajamas ir kartu džiaugiamės, kad vyrui pasisekė – jis dirba puikioje įmonėje, kur darbuotojai gerai uždirba, ir todėl net šiuo sunkmečiu mūsų pajamoms nebuvo suduotas smūgis.