Pajamos ir tada, jei nebegalite dirbti

Pajamos ir tada, jei nebegalite dirbti

Birutė ir Jurgis nori gauti pajamas ir tada, net jei dėl neįgalumo ir nebegalėtų dirbti.

Sveiki, mano vardas Birutė. Gyvenu su savo vyru Jurgiu ir laimei gyvenimas buvo toks, kad nereikėjo daug nerimauti dėl savo sveikatos ar finansinės padėties.

Tačiau neseniai atsitiko tai, kas mus privertė šiek tiek sunerimti dėl savo ateities ir planų. Mano vyro vadovą Kęstą, kurį labai gerai pažįstame ir kuriam tik 55 metai, neseniai ištiko insultas. Jo žmonai ir vaikams buvo be galo sunku. Šis įvykis mus su Jurgiu privertė susimąstyti, kaip greitai gali padidėti rizika susirgti tokia liga: ne toks sveikas gyvenimo būdas, prie kurio prisideda įtemptas darbas, netikusi mityba, ir liga atsėlina visai to nesitikint.

Kęsto žmona ir du vaikai iš tiesų patyrė didžiulį emocinį sukrėtimą, tačiau šiuo metu jų finansinė padėtis irgi sunki. Jie buvo apsidraudę nuo nelaimingų atsitikimų, tačiau pagal tokio draudimo sąlygas išmokas jie gauna nedidelių traumų atvejais. Jie neįvertino užtrukusio Kęsto nedarbingumo, kuris faktiškai galėtų reikšti, kad jie liks be kas mėnesį gaunamų pajamų. Mes supratome, kad tai gali atsitikti bet kuriam iš mūsų ir, matydami, kokius sunkumus patiria draugų šeima, nusprendėme, kad reikėtų pasirūpinti tokiu draudimo planu, kad šeimai nebūtų bėdos net ir tada, jei Jurgis nebegautų pajamų.

Norite sužinoti daugiau?

Plačiau susipažinkite su mūsų Gyvybės draudimo programomis

Sprendimai individualiems klientams

Mūsų pasiūlymai individualiems klientams