Apsaugokite savo būsto paskolą

Apsaugokite savo būsto paskolą

Marijus ir Inga nori būti saugūs, žinodami, kad kas beatsitiktų, jie visada turės stogą virš galvos

Aš ir Inga esame vedę jau 5 metai. Neseniai įsigijome ir įsirengėme savo būstą. Uždirbame tikrai nemažai, tačiau didelių santaupų neturime. Kadangi daug dirbame ir esame labai užsiėmę, netgi suvokdami, kad reikėtų pasirūpinti draudimo apsauga, nerasdami tam laiko šį sprendimą vis atidėliodavome. Galiausiai labai apsidžiaugėme, kad MetLife Amplico draudimo konsultantė mums išaiškino gyvybės draudimo naudą ir kad šio svarbaus sprendimo apsidrausti daugiau neatidėliojome.  

Kadangi ekonominė padėtis mūsų šalyje nuolat keičiasi, norisi nepamiršti savo pareigos artimiems mylimiems žmonėms, todėl nusprendėme pakankamai didelėmis sumomis apsidrausti kaupiamuoju gyvybės, kritinių ligų ir darbingumo praradimo draudimu, kas nelaimės atveju padėtų artimiesiems vykdyti mūsų įsipareigojimus grąžinti būsto paskolą.

Draudimo sumos turi būti pakankami didelės ir atitikti mūsų tikruosius poreikius, antraip, atsitikus nelaimei, iš jo nebus jokios naudos. Kritinių ligų draudimas yra netgi dar svarbesnis už gyvybės draudimą, nes žmogus ne tik netenka pajamų, bet ir patiria papildomas gydymosi išlaidas. Kaupimas yra būtinas, nes valstybės pensinio aprūpinimo gali nepakakti, taigi, ateičiai būsime sukaupę papildomą šaltinį, kuris išėjus į pensiją leis ramiau ir patogiau gyventi. Gyvybės draudimas yra svarbus turint finansinius įsipareigojimus, nes visiškai nenoriu, kad jie taptų našta šeimai man netekus pajamų. Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad įsigytos draudimo apsaugos suteikė man vidinės ramybės bei saugumo jausmą.

Linkiu kiekvienam pasimokyti iš mūsų pavyzdžio ir neatidėlioti tokio svarbaus sprendimo gyvenime. Tikiu, kad pasielgėme teisingai, nes tai mūsų gyvenimas, mūsų ateitis ir mūsų pareiga.

Norite sužinoti daugiau?

Plačiau susipažinkite su mūsų Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų programomis

Sprendimai individualiems klientams

Mūsų pasiūlymai individualiems klientams