NN & METLIFE KLIENTAMS

Kodėl NN Grupė nusprendė įsigyti MetLife įmones Lenkijoje?

Nationale-Nederlanden prekės ženklo savininkė NN Grupė ketina plėstis Vidurio ir Rytų Europoje. Ji perėmė stiprų ir pelningą MetLife verslą Lenkijoje, nes nori sustiprinti savo poziciją šiame regione. Dėl to galės dar didesnei klientų grupei pasiūlyti geriausią įmanomą gyvybės draudimą ir produktus jų finansinei ateičiai užtikrinti.

Kas yra NN Grupė?

NN Grupė yra stipri ir stabili įmonė, kuriai Lenkijos rinkoje priklauso Nationale-Nederlanden ir Notus. 2022 m. balandžio 22 d. prie jų prisijungė MetLife Polska. 2022 m. rugpjūčio 1 d. MetLife TUnŻiR S.A pakeitė pavadinimą į NNLife TUnŻiR S.A.

NN Grupė veikia 177 metus, teikdama finansines paslaugas draudimo, investicijų ir pensijų srityse. Ji veikia 11 šalių - daugiausia Europoje, bet ir Japonijoje. Įmonė rūpinasi beveik 18 milijonų klientų visame pasaulyje finansiniu saugumu ir investicijomis.    

Lenkijoje veikia nuo 1994 m. su Nationale-Nederlanden prekės ženklu. Nationale-Nederlanden yra viena iš Lenkijos draudimo ir pensijų rinkos lyderių. Ji siūlo paprastus produktus savo klientų ir jų artimųjų finansinei ateičiai užtikrinti. Tai taip pat socialiai atsakingas prekės ženklas, užsiimantis klausimais, susijusiais su sveikata, prevencija ir lenkų gyvenimo kokybe.

Ar turiu ką nors daryti, dėl to, kad MetLife TUnŻiR S.A. pakeitė pavadinimą į NNLife TUnŻiR S.A.?

Mokant draudimo įmoką prašome nurodyti naują pavadinimą „NNLife TUnŻiR S.A.“ Bankas gali nepriimti pervedimų, kurie adresuojami „MetLife“.  Jei nustatytas periodinis pervedimas, prašome atnaujinti duomenis.

Kodėl MetLife TUnŻiR S.A. pakeitė juridinį pavadinimą į NNLife TUnŻiR S.A., o logotipą į Nationale-Nederlanden?

MetLife ir Nationale-Nederlanden prekės ženklai turi panašias vertybes ir tikslus, abu yra socialiai įsipareigoję. Nationale-Nederlanden logotipo įvedimas yra dar vienas abiejų įmonių integracijos žingsnis siekiant, kad po teisinio susijungimo veiktų kaip viena įmonė su vienu prekės ženklu. Mes nusprendėme palaipsniui supažindinti savo klientus su susijungimo procesu, kad jie turėtų laiko priprasti prie pokyčių. Tačiau iki mūsų įmonių susijungimo liekame atskiromis įmonėmis. Todėl MetLife TUnŻiR S.A laikinai pakeitė pavadinimą į NNLife TUnŻiR S.A.

Ar MetLife TUnŻiR S.A. ir Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. jau oficialiai susijungė? Ar tai jau viena įmonė?

Ne, mes vis dar veikiame atskirai ir esame atskiros įmonės. Pirmasis mūsų įmonių integracijos proceso žingsnis buvo MetLife įmonių prisijungimas prie NN Grupės 2022 m. balandžio 22 d.

Antrasis susijungimo žingsnis buvo pavadinimo pakeitimas iš MetLife TUnŻiR S.A. į NNLife TUnŻiR S.A. bei tikslinio Nationale-Nederlanden logotipo priėmimas.

Tikimės, kad integracijos procesas baigsis 2023 m. pradžioje. Kai kuriuos pakeitimus įdiegiame palaipsniui. Šiais veiksmais siekiame, kad abiejų įmonių teisinis susijungimas vyktų sklandžiai, išlaikant aukštą klientų aptarnavimo lygį.

Kada MetLife TUnŻiR S.A. susijungs su Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A.?

Pirmas įmonių MetLife ir Nationale-Nederlanden integracijos žingsnis buvo MetLife Polska įmonių prisijungimas prie NN Grupės 2022 m. balandžio 22 d. 2022 m. rugpjūčio 1 d. MetLife TUnŻiR S.A. pakeitė teisinį pavadinimą į NNLife TUnŻiR S.A. ir priėmė Nationale-Nederlanden logotipą. Tai dar vienas mūsų įmonių susijungimo žingsnis. Tačiau norime pabrėžti, kad nepaisant bendro logotipo, iki teisinio susijungimo veikiame kaip atskiros įmonės. Įmonių susijungimo procesas yra sudėtingas ir ilgas. Tikimės, kad abiejų įmonių teisinis susijungimas įvyks 2023 m. sausio mėn. Klientai bus informuojami apie bet kokius pakeitimus. Daugiau informacijos apie susijungimą rasite adresu www.nnlife.lt

Ką reiškia, kad MetLife TUnŻiR S.A. pasikeitė į NNLife TUnŻiR S.A., o svetainėje matomas Nationale-Nederlanden logotipas?

Pasikeitė MetLife TUNŻiR S.A. juridinis pavadinimas - naujas pavadinimas - NNLife TUNŻiR S.A. Toks pavadinimas bus naudojamas bendraujant su klientais, taip pat mūsų dokumentuose. Bendraudami su klientais naudosime Nationale-Nederlanden logotipą. Tikslinį logotipą nusprendėme įvesti jau dabar, nes po kelių mėnesių NNLife TUnŻiR S.A. (ankščiau MetLife) susijungs su Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A.. Abi įmonės veiks kaip viena gyvybės draudimo bendrovė.
MetLife logotipo pakeitimas į Nationale-Nederlanden yra dar vienas abiejų įmonių integracijos žingsnis. Iki susijungimo liekame atskiros įmonės, taigi ir skirtingi juridiniai pavadinimai. Dėl Nationale-Nederlanden logotipo pasirodymo nesikeičia NNLife TUnŻiR S.A. (ankščiau MetLife) veiklos apimtis ir pobūdis. Su klientais sudarytos sutartys lieka galiojančios. Bendravimo priemonės taip pat išlieka nepakitusios.

Esu NNLife TUnŻiR S.A.  (ankščiau MetLife) klientas. Ką man reiškia pavadinimo pakeitimas iš MetLife į NNLife?

Pavadinimo pakeitimas neturi įtakos mūsų klientų aptarnavimo sąlygoms ir būdui. Tai, kas svarbu, nesikeičia - sutarčių sąlygos ir mūsų įsipareigojimai klientams nesikeičia. Dar kartą pabrėžiame, kad:

  • mokant draudimo įmoką prašome nurodyti naują pavadinimą „NNLife TUnŻiR S.A.“ Bankas gali nepriimti pervedimų, kurie adresuojami „MetLife“.  Jei nustatytas periodinis pervedimas, prašome atnaujinti duomenis.
  • visos sudarytos sutartys galioja pagal jose įtvirtintas sąlygas,
  •  išmokas moka NNLife TUnŻiR S.A. (ankščiau MetLife),
  • NNLife TUnŻiR S.A.  (ankščiau MetLife) klientų lėšas tvarko ta pati specialistų komanda,
  • kontaktiniai duomenys - telefono numeriai lieka nepakitę ir veikia visą laiką.

Esu NNLife TUnŻiR S.A. (ankščiau MetLife), kuris dabar veikia su Nationale-Nederlanden logotipu, klientas. Su kuo turėčiau susisiekti dėl savo draudimo poliso? Kaip dabar bus tvarkomas mano draudimas?

Dėl Jūsų draudimo tvarkymo niekas nesikeičia. Informaciją apie sutarties pakeitimus ir reikalavimo ar skundo pateikimo procedūrą rasite adresu: www.nnlife.lt

Su MetLife TUnŻiR S.A. draudimu susijusiais klausimais tel. 8-5 2491726, 8-5 2491730, el. paštas:  info.lt@nn.pl

Ar pasikeitė NNLife TUŻiR S.A. (ankščiau MetLife) kontaktiniai duomenys?

Šiuo metu pasikeitė tik MetLife TUNŻiR S.A. pavadinimas, naujas pavadinimas - NNLife TUNŻiR S.A. Su NNLife TUnŻiR S.A. (ankščiau MetLife) galite susisiekti, kaip ir ankščiau.

Kaip pateikti prašymą išmokėti draudimo išmoką? Ar kas nors pasikeitė dėl išmokų mokėjimo, MetLife TUnŻiR S.A. pakeitus pavadinimą į NNLife TUnŻiR S.A.?

Šiais klausimais niekas nepasikeitė. Prašymą galite pateikti:

el. paštu: info.lt@nn.pl

Telefonu:   8-5 2491726, 8-5 2491730

Tradiciniu paštu: NNLife TUnZiR S.A., Skenavimo centras, Senasis Ukmergės kelias 2, Užubalių k., LT-14302 Vilniaus r.sav.

Kodėl, įrašęs www.nnlife.lt, patekau į www.metlife.lt? Ar tai teisingas adresas?

Taip, esate teisingu adresu. Šiuo metu sujungiame nnlife.lt ir metlife.lt į vieną svetainę, todėl matote informaciją apie nukreipimą. Įvedę metlife.lt ir nnlife.lt, pateksite į tą pačią svetainę. Tai palengvins klientams priprasti prie naujo pavadinimo. Adresas  www.metlife.lt veiks iki 2023.03.31.

Gavau laišką iš @nn.pl domeno. Ar turėčiau nerimauti?

Nėra ko nerimauti. Laiškai su domenu @nn.pl siunčiami tiesiogiai iš NNLife TUnŻiR S.A. (ankščiau MetLife). El. pašto adresų domenai pasikeitė 2022 m. balandžio mėn., kai NN Grupė tapo MetLife įmonių Lenkijoje savininke. Jei el. pašto programoje naudojate taisykles (filtrus), atnaujinkite jas. Taip nepraleisite svarbių žinučių ir el. laiškai nepateks į šlamšto aplanką.

Kokiu adresu dabar turėčiau siųsti el. laiškus NNLife TUnŻiR S.A. (ankščiau MetLife)?

Su NNLife (ankščiau MetLife) draudimu susijusiais klausimais tel. 8-5 2491726, 8-5 2491730, el. paštas:  info.lt@nn.pl.

Visi el. laiškai, siunčiami @metlife.lt domene, iki 2022 m. spalio 21 d. bus automatiškai nukreipiami į gavėjo el. pašto adresą su domenu @nn.pl. Į juos atsakysime iš el. pašto adreso su domenu info.lt@nn.pl

Ar gausiu oficialų pranešimą dėl susijungimo su Nationale-Nederlanden?

Kaip NNLife TUnŻiR S.A.  (ankščiau MetLife) klientas, gausite pranešimą apie sekantį susijungimo etapą. Priklausomai nuo draudimo sutartyje nurodyto susisiekimo būdo, išsamią informaciją atsiųsime el. paštu arba tradiciniu paštu.

Ar dėl įmonės pavadinimo pakeitimo galiu nutraukti sutartį be pasekmių?
Ar galiu atsisakyti draudimo?

Ne. Tai, kad MetLife TUnŻiR S.A. pakeičia pavadinimą į NNLife TUNŻiR S.A. neturi įtakos Jūsų sutarties sąlygoms. Jei norite ją nutraukti, galite tai padaryti, kaip aprašyta Jūsų draudimo poliso bendrosiose sąlygose.

Ką man reiškia, kad keičiasi asmens duomenų valdytojas? Ar galiu atšaukti sutikimą rinkodaros komunikacijai?

Asmens duomenų valdytojo pakeitimas susijęs su MetLife TUNŻiR S.A. juridinio pavadinimo pasikeitimu į NNLife TUnŻiR S.A., kuris įvyko 2022 m. rugpjūčio 1 d. Tai formalus pakeitimas, neturintis įtakos Jūsų sutikimui rinkodaros komunikacijai.

Ar MetLife nusprendė parduoti savo įmones Lenkijoje, Lietuvoje ir Latvijoje dėl karo Ukrainoje?

Ne. MetLife įmonių pardavimas Lenkijoje, Lietuvoje ir Latvijoje yra ilgalaikis procesas. Apie jo pradžią MetLife informavo jau 2021 m. liepos mėn. Susijungus įmonėms, galėsime dar geriau padėti savo klientams pasirūpinti tuo, kas svarbiausia – gyvybe, sveikata ir finansiniu saugumu.