Senjoras

„Senjoras“ – garantuotos pajamos Jūsų auksinei pensijai ir ateičiai.

Programos apžvalga

Garantuotos pajamos patogesniam pensiniam laikotarpiui ir Jūsų planų ar svajonių realizavimui.

Finansinė parama Jūsų artimiesiems, jei netektumėte gyvybės dėl nelaimingo atsitikimo.

Pagrindinės programos savybės

Savybės Nauda klientui
Dvi apsaugos viename. Garantuotos reguliarios pajamos tuomet, kai išeisite į pensiją.

Jums praradus gyvybę dėl nelaimingo atsitikimo, šios programos apsaugos elementas suteiks finansinę paramą Jūsų artimiesiems ir padės įveikti netikėtus finansinius sunkumus.
Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama dviguba draudimo suma.
Jeigu Jūs netektumėte gyvybės dėl nelaimingo atsitikimo, ir kadangi tokie įvykiai yra labai netikėti ir niekas iš tiesų negali jiems pasiruošti, dviguba draudimo suma bus išmokėta Jūsų artimiesiems, kad jie turėtų finansinę paramą.
Pasirinkę „Senjoro“ programą, Jūs galite pasirinkti būdą, kaip norėsite gauti savo garantuotą pensijos sumą. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite minėtą garantuotą sumą gauti kaip vienkartinę išmoką arba kaip pensines išmokas kas mėnesį – taip, kaip Jums patogiau.
Galimybė pasirinkti vienkartinę išmoką ar mėnesinius mokėjimus.
Išmoka susideda iš garantuotos sumos ir sukaupto papildomo pelno. Šios programos laikotarpio pabaigoje gausite ne tik garantuotą išmoką, kuri Jums reikalinga patenkinti savo būtinus poreikius ateityje, bet ir sukauptą papildomą pelną.
Galimybė pasirinkti ir prijungti papildomas apsaugas. Per visą apsaugos programos laikotarpį Jūs turite galimybę pasirinkti papildomas apsaugos programas, kad būtų užtikrinta Jūsų visapusiška gyvybės draudimo apsauga.
Jūs galite susigrąžinti dalį už savo apsaugos programą įmokėtų įmokų naudodamiesi mokesčių lengvata Lietuvos Respublikos įstatymų tvarka. Sužinokite daugiau.
Galimybė pasinaudoti mokesčių lengvata.
 

„Individualus grynasis kaupiamasis gyvybės draudimas“ draudimo sąlygos Nr. I1-05/12 nuo 2012 12 03.

„Senjoras“ draudimo sąlygos iki 2012 12 03 (redakcija neplatinama).