Rytojus plius

RYTOJUS PLIUS, Jums ir Jūsų artimiesiems gali suteikti papildomą finansinę pagalbą:

  • jei Jūsų nebeliktų
  • jei nelaimingas atsitikimas apribotų ar atimtų galimybę toliau gauti pajamas
  • reikalingą gydymui, reabilitacijai ir prisitaikymui prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų dėl nelaimingo atsitikimo praradus nuolatinį darbingumą ir t. t.

Programos apžvalga

  • Paprasta, tačiau visapusiška apsauga susidūrus su netikėtomis gyvenimo situacijomis.
  • Finansinė parama pablogėjus gyvenimo kokybei, jei dėl nelaimingo atsitikimo taptumėte iš dalies arba visai nedarbingas arba netektumėte gyvybės.
  • Galimybė net dešimtmetį turėti stabiliai kas mėnesį gaunamas papildomas finansines lėšas praradus 50% ir daugiau nuolatinio darbingumo dėl nelaimingo atsitikimo.

Pagrindinės programos savybės

Savybės Nauda klientui
Finansinė parama Jums ir Jūsų šeimai įvykus nelaimingam atsitikimui. Programa apima draudimą mirties, nuolatinio darbingumo praradimo, kaulų lūžių ir nudegimų dėl nelaimingų atsitikimų atvejais.                           

Ilgai galiojantis.

Mokant draudimo įmokas draudimo programa galioja iki 75-ojo pagrindinio apdraustojo gimtadienio.

Išmokos yra išmokamos jau nuo 1% nuolatinio darbingumo praradimo dėl nelaimingo atsitikimo remiantis draudimo išmokų lentele.

Platus.

Papildantis.

Netekus 50% ir daugiau nuolatinio darbingumo dėl nelaimingo atsitikimo, kiekvieną mėnesį išmokamos finansinės lėšos, kurios papildys šeimos biudžetą.

Apsaugantis.

Pasirinkus šeimos ar vienišų tėvų paketą, visi apdraustojo vaikai yra įtraukiami į apsaugos programą iki jų 21-ojo gimtadienio.

Prieinamas.

Galioja 24 valandas per parą, 365 dienas per metus visame pasaulyje.

Sužinokite daugiau apie programos „Rytojus plius“ draudimo sąlygas bei susipažinkite su darbingumo praradimo dėl nelaimingų atsitikimų vertinimo lentele.

Rytojus plius“ draudimo sąlygos (2010 02 02 redakcija, neplatinama)

Rytojus plius“ draudimo sąlygos (2006 01 01 redakcija, neplatinama)