Saugus rytojus

„Saugus rytojus“ – apsauga nuo pasekmių, sukeltų Jūsų mirties dėl nelaimingo atsitikimo ar nuolatinio visiško ar dalinio darbingumo praradimo atvejais, Jums ar Jūsų šeimai išmokant priklausančias išmokas.

Programos apžvalga

  • Finansinė parama Jūsų artimiesiems Jūsų mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju.
  • Finansinė apsauga Jums nuo pasekmių, sukeltų nelaimingo atsitikimo, Jums tapus visiškai ar iš dalies nedarbingam.

Pagrindinės programos savybės

Savybės Nauda klientui
Apsauga nelaimingo atsitikimo atveju. Ši programa suteikia Jums apsaugą nelaimingų atsitikimų atveju, apimdama tokius įvykius kaip mirtis ar nuolatinis visiškas/dalinis darbingumo praradimas dėl nelaimingo atsitikimo.
Finansinė parama mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju. Jūsų mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju, Jūsų šeimai bus išmokėta pinigų suma, kuri tokio netikėto įvykio atveju padės jiems padengti turimus finansinius įsipareigojimus.
Visiško darbingumo praradimo dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama dviguba draudimo suma. Jūsų visiško darbingumo praradimo dėl nelaimingo atsitikimo, kuris įvyksta itin netikėtai, atveju, Jums bus išmokėta dviguba draudimo suma. Ši išmoka Jums padės padengti finansinius nuostolius, kuriuos patyrėte dėl visiško darbingumo praradimo ir Jūsų negalėjimo dirbti bei gauti pajamų.
Dalinio darbingumo praradimo dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama išmokos dalis, atsižvelgiant į Jūsų sužeidimų lygį. Jūsų dalinio darbingumo dėl nelaimingo atsitikimo atveju, dalis dvigubos išmokos sumos, bus Jums išmokėta, atsižvelgiant į nelaimingo atsitikimo sukeltų pasekmių lygį.
 

Sužinokite daugiau apie programos „Saugus rytojus” draudimo sąlygas bei susipažinkite su darbingumo praradimo dėl nelaimingų atsitikimų vertinimo lentele.