MetLife Slapukų politika

Kas yra slapukas?

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje gali patalpinti jūsų lankomos svetainės. Slapukai yra plačiai naudojami tam, kad svetainės veiktų efektyviau. Juose gali būti duomenų, susijusių su svetainės veikimu ar pristatymu, arba jie gali leisti svetainei per tam tikrą laiką „prisiminti“ jūsų veiksmus ar nuostatas.

Kodėl naudojame slapukus?

Slapukus naudojame dėl įvairių priežasčių, kurios išsamiai aprašytos toliau, pavyzdžiui, būtinoms operacijoms, svetainės navigacijai ir jūsų patirčiai pagerinti, kai lankotės mūsų svetainėje. Be to, slapukus naudojame analizuodami lankytojų skaičių ir elgseną savo tinklalapiuose, taip pat norėdami pateikti jums konkretų turinį, pavyzdžiui, vaizdo įrašus mūsų tinklalapyje.

Kokių rūšių slapukus naudojame?

Pirmosios šalies ir trečiųjų šalių slapukai

Savo svetainėje mes naudojame ir pirmosios šalies, ir trečiosios šalies slapukus.

Slapukus gali nustatyti svetainės savininkas (pirmosios šalies slapukai) arba kai kuriais atvejais trečiosios šalies paslaugos, kurias svetainės savininkas leidžia svetainėje pateikti informaciją, paleisti turinį ar suteikti kitas funkcijas, tokias kaip analizė (trečiosios šalies slapukai).

Slapukai taip pat gali būti seanso arba nuolatiniai slapukai.

Seanso slapukai

Seanso slapukai leidžia atpažinti naudotoją apsilankius svetainėje, todėl bet kokius puslapių pakeitimus ar pasirinkimus galima prisiminti pereinant iš vieno puslapio į kitą. Seanso slapukai yra laikini ir nustoja galioti, kai naudotojas uždaro naršyklę arba išeina iš jos.

Nuolatiniai slapukai

Nuolatiniai slapukai yra slapukai, kurie išlieka nustatytą laiką vartotojo kompiuteryje pasibaigus naršymo seansui ir todėl gali leisti prisiminti naudotojų nuostatas ar veiksmus, kai vėl apsilankoma svetainėje.

Nuolatinių slapukų pavyzdžiai: Osano Consent Manager pagal Osano.

Savo svetainėje mes naudojame šiuos slapukus.

Naudojamus slapukus skirstome į keturis pagrindinius tipus:

Pagrindiniai slapukai (griežtai būtini)

Šie slapukai yra būtini, kad svetainė veiktų.

Šie slapukai užtikrina pagrindines svetainės funkcijas ir leidžia naudotojui judėti svetainėje bei naudotis pagrindinėmis jos funkcijomis, pavyzdžiui, pasiekti saugias svetainės sritis ir rodyti pagrindinį turinį. Šie slapukai nerodomi slapukų reklamjuostėje, nes jų negalima atsisakyti.

Slapukų, kurie gali būti laikomi esminiais, pavyzdžiai: Osano Consent Manager Expdate pagal Osano.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai nėra būtini svetainės veikimui ir leidžia mums matuoti ir analizuoti, kaip klientai naudojasi mūsų svetaine, pavyzdžiui, iš kur ateina srautas ir kiek laiko lankytojai praleidžia kiekviename mūsų svetainės puslapyje. Informacija, kurią renkame apie lankytojus, leidžia mums tobulinti turinio pateikimo jums būdą ir svetainės funkcionalumą. Analitikos slapukus galite priimti arba atmesti naudodamiesi iškylančiu slapukų reklaminiu skydeliu, kai pirmą kartą apsilankote mūsų svetainėje.

Slapukų, kurie greičiausiai laikomi analitiniais, pavyzdžiai: Utmz pagal Google Analytics.

Rinkodara (reklama)

Šie slapukai leidžia pateikti aktualesnius skelbimus ir reklamą, labiau atitinkančią ar lankytojų ir interesus. Jie taip pat gali būti naudojami siekiant apriboti reklamos rodymo kartų skaičių, taip pat padėti įvertinti reklamos kampanijos veiksmingumą. Slapukai paprastai patalpinami puslapyje su svetainės operatoriaus leidimu. Šios kategorijos slapukams veikti svetainėms nereikalingi.

Suasmeninimo slapukai (funkcinis arba svetainės pritaikymas)

Šiuose slapukuose įrašoma informacija apie jūsų atliktus pasirinkimus (pavyzdžiui, vartotojo vardą, kalbą arba regioną, kuriame esate). Jie taip pat leidžia pritaikyti svetainę jūsų poreikiams ir suteikti patobulintų bei asmeniškesnių funkcijų.

Toliau pateiktoje lentelėje paaiškinta, kokius slapukus naudojame ir kodėl.

Slapuko rūšis

Slapuko pavadinimas

Teikėjas

Slapuko paskirtis

Slapuko galiojimo laikas

BŪTINASIS

alicoReferral

MetLife

Pagerina tinklalapio lankytojų naršymo patirtį, įjungdami lankomos svetainės funkcijas. Pavyzdžiui, šis slapukas leidžia grįžti į tinkamą puslapį, kai spustelsite mygtuką „grįžti”.

Galioja, kol neišjungiama naršyklė.

ANALITINIS

^__utma$

Google LLC

Tai vienas iš keturių pagrindinių „Google Analytics“ nustatytų slapukų, leidžiančių svetainės savininkams stebėti lankytojų elgseną ir įvertinti svetainės našumą.

2 metai

ANALITINIS

^__utmb$

Google LLC

Tai vienas iš keturių pagrindinių „Google Analytics“ nustatytų slapukų, leidžiančių svetainės savininkams stebėti lankytojų elgseną ir įvertinti svetainės našumą

30 minučių

ANALITINIS

^__utmc$

Google LLC

Tai vienas iš keturių pagrindinių „Google Analytics“ nustatytų slapukų, leidžiančių svetainės savininkams stebėti lankytojų elgseną ir įvertinti svetainės našumą

Galioja, kol neišjungiama naršyklė.

ANALITINIS

^__utmt$

Google LLC

„Google Analytics“ slapukas naudojamas norint valdyti paslaugos teikimo normą - apriboti duomenų rinkimą didelės srauto puslapiuose.

10 minučių

ANALITINIS

__utmt_~2

Google LLC

„Google Analytics“ slapukas naudojamas norint valdyti paslaugos teikimo normą.

10 minučių

ANALITINIS

^__utmv$

Google LLC

Stebėjimo slapukas iš „Google Analytics“ renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.

2 metai

ANALITINIS

^__utmz$

Google LLC

Tai vienas iš keturių pagrindinių „Google Analytics“ nustatytų slapukų, leidžiančių svetainės savininkams stebėti lankytojų elgseną ir įvertinti svetainės našumą

Pusė metų

BŪTINASIS

osano_consentmanager

Osano

Saugo vartotojo slapuko sutikimo būseną naudojamam domenui.

1 metai

BŪTINASIS

osano_consentmanager_expdate

Osano

Saugo vartotojo sutikimo galiojimo laikotarpį.

1 metai

BŪTINASIS

osano_consentmanager_uuid

Osano

Saugo vartotojo unikalų identifikatorių.

1 metai

 

Sutikimas dėl slapukų

Išskyrus esminius slapukus (griežtai būtinus), kurie reikalingi svetainės veikimui, slapukus jūsų kompiuteryje, telefone ar įrenginyje nustatysime tik gavę jūsų sutikimą.

Kaip pakeisti slapukų nustatymą?

Galite nesutikti, kad slapukai (išskyrus būtinuosius) būtų diegiami, nustatydami savo nuostatas iššokančiame slapukų reklaminiame skydelyje, tada turimus slankiklius galite nustatyti į „Įjungta“ arba „Išjungta“ ir (arba) pakeisti juos per slapukų nuostatų juostą, kurią galite pasiekti spustelėdami slapuko valdiklį apatiniame dešiniajame puslapio kampe.

Arba savo naršyklėje galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus, ar ne. Skirtingose naršyklėse galite naudoti skirtingus valdiklius, todėl toliau pateikiame nuorodas į populiarių gamintojų instrukcijas, kaip tai padaryti. Paprastai naršyklė jums pasiūlys pasirinkti, ar norite priimti, atsisakyti priimti arba ištrinti slapukus, ar slapukus, kuriuos naudoja svetainių savininkai („trečiųjų šalių slapukai“), arba konkrečių svetainių slapukus.

Google Chrome

Mozilla Firefox

Microsoft Internet Explorer

Microsoft Edge

Apple Safari

Norėdami atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo visose svetainėse, apsilankykite

http://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Norėdami rasti informacijos, susijusios su kitomis naršyklėmis, apsilankykite naršyklės kūrėjo svetainėje.

Ši slapukų politika yra mūsų bendros privatumo politikos dalis