Darbuotojų motyvacijos svarba

Darbuotojų motyvacijos svarba

Sveiki, esu Inga. Dirbu personalo vadove vienoje Baltijos valstybėse veikiančioje tarptautinėje farmacijos bendrovėje.

Lietuvoje ir Lietuvoje dirbančius darbuotojus paprastai drausdavome grupiniu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų, tačiau kartu ieškojome ir platesnės darbuotojų skatinimo programos, kuri ne tik atitiktų mūsų bendrovės poreikius visose trijose Baltijos valstybėse, bet ir derėtų su pasauliniu mastu taikomų ir bendrovės vertybėmis grindžiamų tokių skatinimo programų kokybe. Mums reikėjo tokio darbuotojų motyvavimo paketo, kuris visose šalyse būtų absoliučiai konkurencingas ir tiktų ilgalaikiam bendradarbiavimui, todėl paskelbėme konkursą ir labai atidžiai rinkomės tokių paslaugų tiekėją.

Asmeniškai aš tikiu, kad siūlomas atlyginimų ir darbuotojų draudimo derinys yra pagrindinis veiksnys, padedantis ne tik pritraukti būtent tokius darbuotojus, kokių mums reikia, bet ir juos išsaugoti bei pelnyti jų lojalumą. Šiandien pasaulyje ne tik sunku rasti kompetentingus ir patyrusius darbuotojus – labai nelengva ir sugebėti išpildyti jų lūkesčius atlyginimų ir kitų skatinimo priemonių srityje.

Mūsų bendrovė siekia užtikrinti savo darbuotojams kaip galima didesnį saugumą, pradėdama nuo mokymo saugiai dirbti, saugiai vairuoti ir baigdama sveikatos draudimu, suteikiančiu galimybę visiems darbuotojams kasmet išsamiai pasitikrinti sveikatą. Grupinio gyvybės draudimo programa dar labiau sustiprina mūsų politiką suteikti didžiausią saugumą savo darbuotojams – ji saugumą užtikrina ne tik darbuotojams, bet ir jų šeimos nariams.

Viena iš šios grupinio gyvybės draudimo programos ypatybių – suteikiama plataus masto parama supažindinant darbuotojus su šia programa ir ją koordinuojant visose trijose Baltijos valstybėse − yra itin svarbi visiems mūsų darbuotojams ir puiki pagalba man pačiai. Darbuotojai labai vertina programos pristatymą bei atsakymų į klausimus sesijas, programos aprašymą, kurį kiekvienas gauna individualiai. Darbuotojams suteikta galimybė nurodyti naudos gavėją mirties atveju dar labiau įprasmino motyvacinį šios programos pagrindą, nes darbuotojai suvokė visą programos naudą. Kai man reikėjo darbuotojus tinkamai supažindinti su šia programa, tokia papildoma paramos paslauga buvo labai naudinga.

Grupinio gyvybės draudimo programa suteikia mūsų darbuotojams psichologinį komfortą ir padeda jiems jaustis mūsų tarptautinės bendrovės, kuri rūpinasi savo darbuotojais, dalimi.

Norite sužinoti daugiau?